Amana Servis

Buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınızın tamiri konusunda hep bir şüphe içerisindeyiz. Hangi servis daha iyi iş yapar hangi servis daha uygun fiyata tamir veya bakım işlemini yapar tam emin olamıyoruz. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde binlerce servis bulunuyor. Bunların içerisinde hangi servis profesyonel olarak çalışıyor bilmek oldukça güç hale geliyor.

Bilinen markaların servislerini bulmak bir nebze daha kolay ama bilinmeyen daha doğrusu ülkemizde popüler olmayan markaların servislerini bulmak zor oluyor. Bu markalardan bir tanesi de Amana markası. ABD merkezli beyaz eşya markası Amana’nın ülkemizde bulunan servislerinin sayısı nadir. Bizde bu yazımızda İstanbul merkezli Amana servisinden bahsetmek istiyoruz.

Amana buzdolabı servisi denilince akla gelen ilk servislerden bir tanesi amanaservis.org. Bu site üzerinden iletişim bilgileri aracılığıyla İstanbul’da anadolu ve avrupa yakasında bütün bölgelere servis imkanı bulunuyor. 7/24 açık olan servisi istediğiniz saatte arayıp hizmeti evinize çağırabilirsiniz. Değiştirilen parçaların 2 yıl garantisi bulunan servis %100 müşteri odaklı hizmet vermektedir.

İstanbul’da bir çok bölgede yeri olan servisin yerlerinden bir tanesi de Etiler amana servisi. Şubelerin iletişim adreslerini de siteden bakıp öğrenebilirsiniz. Amana marka bütün beyaz eşya ve küçük ev aletlerinizi en uygun ve en hızlı bir şekilde yaptırabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey siteye tıklayıp hizmet talebinde bulunmak olacak.

 

One thought on “Amana Servis”

  1. Sinan says:

    Umarım dediğiniz gibidir. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir