Clickbus.com.tr otobüs biletiniz hazır

Sıkıcı ve yorucu iş ritminden kurtulup bir plan yaptınız, seyahat etmek istiyorsunuz. Peki onca ay çalıştıktan ve yorgunluktan kurtulmak isterken bir de seyahat planına kafa yormanız gerekiyor öyle mi ? Hayır, siz sadece seyahat etmek istediğiniz güzergahı belirleyin, gerisini ise Clickbus.com.tr halletsin.

8300’ü aşkın güzergahta işlemekte olan 80’den fazla otobüs firmasıyla anlaşmalı olan Clickbus.com.tr ile ek hiçbir problemi dert etmeden biletleriniz alabilirsiniz. Ayrıca son teknoloji güvenlik sistemi ve ücretsiz para iadesi güvenceleriyle plan seçimlerinizde bir adım önde olan site ile örneğin Ankara İstanbul otobüs bileti alacaksınız.

logo-clickbus-TURYapmanız gerekenler gayet basit. Siteye giriyorsunuz, nereden nereye gitmek istediğinizi belirtiyorsunuz ve bilet ara butonuna tıklıyorsunuz. Site size otobüs firmalarının fiyatlarıyla beraber tarifelerini sıralıyor. Ayrıca sıralamanın altında yolculuğunuzun kaç saat süreceği, ortalama bilet fiyatları, gittiğiniz yerde, gitmişken görmeden olmaz denen yerleri ve yapılacak aktivitelerinde bulundu pratik bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca sitenin Android ve iOS platformlarında çalışan uygulamaları da mevcut ki bence bu tarz sitelerin en önemli avantajlarından birisi de bu. Çünkü bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan her an internetinizin olduğu her yerde seyahat planlaması yapabilir, yaptığınız planları gözden geçirebilir ve dönemsel olarak uygun bilet fiyatlarına hemen ulaşabilirsiniz.

http://www.clickbus.com.tr ‘yi mutlaka sık kullanılan listenize eklemenizi tavsiye ederim ayrıca mobil cihazlarınızda da bulunması sizin faydanıza olacaktır.

Peki alışverişimi taksitlendirebilir miyim ?

Evet sitenin size sunduğu ayrıcalıklardan birisi de kredi kartı ile alışverişlerinizde 6 takside kadar bölme imkanı. Böylelikle hem maddi durumdan sıkışmadan seyahat etme imkanı buluyorsunuz hem de otobüs firmalarından (şu adresten ulasabilirsiniz http://www.clickbus.com.tr/otobus-firmalari) uygun fiyata bilet arayabiliyorsunuz. Clickbus.com.tr ofisine Pazartesi – Cuma günleri arasında 09:00 – 18:00 saatlerinde 0850 885 10 58 numarasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir