Franke Servisi

Türkiye’de Franke marka beyaz eşyanın servisini bulmak diğer markalara göre biraz daha zordur diyebiliriz. Küçük şehirlerde bulmakta güçtür. Sizlere bahsedeceğim bir firma ile Franke marka beyaz eşya tamir, bakım hizmetine ulaşabileceksiniz. İstanbul merkezli frankeservis.net aracılığıyla bu hizmeti veren servise ulaşabilirsiniz. İnternet adreslerine tıklayarak bu hizmetin iletişim adreslerinden ulaşıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Sizde Franke marka bir buzdolabına sahipseniz ve cihazınız bozulduysa yapmanız gereken frankeservis.net tıklayıp hizmet talebinde bulunmak. Franke buzdolabı servisi profesyonel bir bakım ekibine sahip olan bu servis ile ürününüz çok kısa bir zamanda en uygun şekilde eski halinden daha iyi hale gelecektir. Üstelik değişen her parça 2 yıl garantili. Yani bu servis aracılığıyla değişen her parçanın tekrar sıkıntı çıkması durumunda servisi arayıp ücretsiz olarak değişim yaptırabilirsiniz.

Aynı şekilde Franke fırın servisi ile de Franke marka fırınlarınızın bakımlarını ve tamirini yaptırabileceksiniz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servis oldukça köklü ve güvenilir bir firma. Cihazınızı bu servise gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz. Franke fırınlarının dayanıklılığı ne kadar da bilinse de elektronik cihazlar biraz da kullanıma ve elektrik şartlarına bağlıdır. Yani malzeme ne kadar dayanıklı olursa olsun bir elektrik değişiminde bozulabilir.

Franke servisine ulaşmak için frankeservis.net’i tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir